تعمیرات تخصصی تویوتا و لکسوس و تعمیرات کیلوتر دیجیتال ماشین های خارجی و همچنین تعمیرات تخصصی ماشین های آلمانی، بنز و BMW و پورش

تعمیرات خودرو های آلمانی

تعمیرات خودرو های آلمانی

تعمیرات خودرو های آلمانی  با مدیریت آقای محسن شهسوار، با یک دهه تجربه در زمینه خودرو های خارجی و کسب تخصص در رفع مشکلات و سرویس و نگهداری خودرو های المانی، این مرکز آماده ارائه خدمات بازدید و سرویس دوره ای ، خدمات آپشن ، تعلیق و فنر بندی خودرو های المانی میباشد. همچنین خدمات کارشناسی حرفه ای و فنی با تجهیزات روز دنیا در این مرکز ارائه میشود.

ستان              تهران
شهر                 تهران
منطقه               منطقه ۴
تلفن                  ۰۹۳۵۳۳۶۵۴۸۸

تعمیر خودرو های لوکس کار هر کسی نیست

تعمیرات خودرو های آلمانی و تعمیر خودرو های لوکس کار هر کسی نیست و تنها کسانی که دوره های تخصصی این خودرو ها را از سر گذرانده باشند میتوانند به طور کامل در رفع عیب خودروهای شما بکوشند. جرمن ریپیر سرویس نیروهای مجرب و کاربلدی در این مجموعه کمک گرفته که همه دوره های آموزشی مربوطه را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. سپردن خودروهای لوکس به افراد نا بلد سبب میشود اجزای دیگر خودرو نیز مورد آسیب قرار بگیرند .تعمیرگاه جرمن ریپیر سرویس بهترین تعمیرگاه بی ام و در تهران است ، تعمیر تخصصی بی ام و در تعمیرگاه تخصصی به صورت حرفه ای انجام می گیرد که میتوانند به بهترین شکل تعمیرات را انجام دهند.

بی ام و (BMW) ماشین بسیار لوکسی و اروپایی

تعمیرات خودرو های آلمانی ، بی ام و (BMW) ماشین بسیار لوکسی و اروپایی است که با تنظیمات خارج از کشور تنظیم شده است و تعمیر آن و مطابفت با ایران کار سختی است و هر کسی نمیتواند انجام دهد ، تعمیرات تخصصی بی ام و به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی در تعمیرگاه جرمن ریپیر سرویس قابل انجام است.آیا ماشین شما نیاز به تعمیر دارد؟ آیا انجام این تعمیرات مستلزم دانستن قیمت آن می باشد؟ جرمن ریپیر سرویس  هزینه تعمیر بی ام و (BMW) شما را برآورد می کند و بعد از تایید شما به تعمیر میپردازد. این برآورد بر اساس قیمت اتحادیه آن خدمت خاص و همچنین ارزانترین تعمیرگاه موجود در شهر تهران می باشد.