تعمیرات تخصصی تویوتا و لکسوس و تعمیرات کیلوتر دیجیتال ماشین های خارجی و همچنین تعمیرات تخصصی ماشین های آلمانی، بنز و BMW

تعمیرات تخصصی تویوتا و لکسوس و تعمیرات کیلوتر دیجیتال ماشین های خارجی و همچنین تعمیرات تخصصی ماشین های آلمانی، بنز و BMW

تعمیرات تویوتا و لکسوس

تعمیرات تویوتا و لکسوس تعمیرگاه و اتو سرویس سپنتا، با مدیریت کاظم عبداللهی ،مستر تویوتا و لکسوس با بیش از ده سال تجربه کاری و خدمات رسانی و فعالیت به عنوان سر تکنسین اتوخندان نمایندگی ایرتویا . این مجموعه آماده ارائه خدمات کامل خودرویی شامل تعمیر موتور،  گیربکس، جنرال سرویس و همچنین خدمات آپشن و صافکاری و نقاشی، واکس،پولیش و صفر شویی با کادر تکنسین مجرب و کارآزموده میباشد . همچنین این مجموعه آماده ارائه خدمات سرویس در محل با تعیین وقت قبلی میباشد.

خودروسازی تویوتا چگونه تویوتا شد؟

تولید کنندگان معروف بیشماری در جهان وجود دارند که هر کدام جایگاه ویژه ای در صنعت خودرو دارند که تویوتا یکی از همین خودروسازان معروفی می باشد که با گذراندن گذشته ای پر ماجرا اکنون آینده ای درخشان برای خود رقم زده است.تویوتا

تویوتا

تویوتا در سال ۲۰۱۴ بزرگ ترین خودروساز جهان بود و از هر ۹ خودرو تولیدشده در جهان یکی از آنها تویوتا بوده اند. در مجموع این خودروساز در سال ۲۰۱۴ حدود ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو تولید کرده است. البته در نیمه نخست سال ۲۰۱۵ میلادی فولکس واگن برای اولین بار توانست جای تویوتا را در مکان اول بگیرد.

تویوتا چگونه به این جایگاه رسید؟

بنیانگذار اولیه شرکت تویوتا، ساکیشی تویوداست، که اولین کارخانه ریسندگی اتوماتیک در ژاپن را به نام صنایع تویوتا به راه انداخت. بسیاری از ایده های خوب مدیریتی، مانند بهبود مستمر که بعدها در تویوتا به کار گرفته شد، از ایده های اوست. ساکیشی می گفت:پنجره را باز کن، دنیای بزرگی در بیرون وجود دارد.

کیشیرو تویودا پسر ساکیشی، در گوشه ای از کارخانه پدر، خط تولید موتور گازوئیلی راه انداخت و در سال ۱۹۳۵ با تولید اولین خودرو مدل تویوتا ای ۱ و سال بعد مدل تویوتا ای ای رویای تولید یک خودرو شخصی را تحقق بخشید.

کیفیت تویوتا غیر قابل انکار

در آن سال این خودرو از روی خودروهای آمریکایی کپی شده بود. جایگاه آن روزهای تویوتا در جهان مانند جایگاه امروز خودروسازان چینی بود. با این همه اهداف و شعارهایی مانند مشتری حرف اول را می زند، سپس نوبت فروشنده است و در آخر سازنده قرار دارد یا راه کسب تجربه مواجهه با چالش هاست، خودت، با تلاش خود از حرمت خود دفاع کن، ما دستاوردهای بزرگ را با زحمات خود به دست آورده ایم و کیفیت در حین فرآیند ساخته می شود. جملاتی بودند که تویوتا را از یک شرکت کپی کار با خودروهای بی کیفیت به یکی از باکیفیت ترین سازندگان خودرو جهان و رتبه اول خودروسازی جهان تبدیل کرد. تعمیرات تویوتا و لکسوس با توجه به کیفیت قطعات و لوازم امری دقیق و کم ریسک محسوب می شود.

برند های تویوتا

هم اکنون شرکت تویوتا مالک برندهای دینا، دایهاتسو، سایون، لکسوس و هینوموتورز است. ریشه های تاسیس شرکت خودروسازی تویوتا، به سال ۱۹۲۶ بازمی گردد، که ساکیشی تویودا، اقدام به راه اندازی شرکت صنایع تویوتا کرد. پیشینه این شرکت که در صنعت نساجی فعالیت می کرد به ابتدای قرن بیستم بازمی گردد، که به عنوان یک کارخانه ریسندگی فعالیت می کرد. ساکیشی تویودا، که سال ها همچون پدرش، به فروش فرش اشتغال داشت، این کارخانه را راه انداخته بود و در سال ۱۸۹۴ یک ماشین بافندگی صنعتی نیز ابداع کرده و ساخته بود.

کارخانه اتوماتیک ریسندگی تویوتا

ساکیشی در سال ۱۹۲۴ نوع تمام اتوماتیک آن را ساخت و دو سال بعد، کارخانه اتوماتیک ریسندگی تویوتا، تحت نام صنایع تویوتا پا به عرصه وجود گذاشت. پسر کنجکاو و مستعد او، کیشیرو تویودا که در سال ۱۹۲۹ در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه توکیو فارغ التحصیل شده بود، در کارخانه پدر مشغول به کار شد، اما همه توجه او صرف ساخت موتور اتومبیل بود.