سلام، امین منوچهری هستم، متولد 1366.6.6. طی سال های 1388-1389 با گذراندن دوره های فشرده حضوری فنی و حرفه ای پا به عرصه مکانیک ، برق و الکترونیک خودرو گذاشته و در حین گذراندن دوره های برق خودرو درجه دو – مکانیک خودرو درجه دو – موتور و گیربکس پراید – سیستم سوخت رسانی و انژکتوری ،دوره خودرو های گاز سوز و CNG در مراکز خدماتی مرتبط با واحد درسی آموزشی مشغول به کار شده تا نگاه صحیح و تجربه ای اندک از مباحث آموزش داده شده پیدا کنم .

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای ایلوار - 1389 - شهرستان کردکوی

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای ایلوار – 1389 – شهرستان کردکوی

پس از اتمام دوره های مذکور به مدت چند ماه در مرکز تنظیم موتور خودرو های خارجی و تعمیر گیربکس اتوماتیک زیر نظر مهندس حسین رنجبر مشغول به کار و فعالیت شدم، آشنایی با انواع دستگاه های دیاگ خارجی و توانایی تجزیه و تحلیل عیوب سیستم های انژکتوری و خودرو های وارداتی بخشی از تجارب اینجانب نزد مهندس رنجبر بوده است .

در فروردین ماه سال 1390 در نمایندگی ایرتویا ( اتوخندان ) به عنوان تکنسین مشغول به کار و فعالیت شدم . در اتوخندان با تکنولوژی خودرو های تویوتا و لکسوس آشنا شده و با مطالعه کتاب های راهنمای تعمیرات ماشین های مذکور و استفاده از استاید ارشد مرکز آموزش ایرتویا دریچه ای نو برای بنده باز شد.

نهایتا تصمیم به فعالیت در زمینه برق و الکترونیک خودرو بصورت مستقل گرفتم.